Opublikowano: b.d

Pracownik ds. segregacji odpadów/Pracownik techniczny

Data ważności ogłoszenia: 28.02.2024

Twój zakres obowiązków

  • Wstępna segregacja odpadów.
  • Wydzielanie z odpadów elementów balastowych, które nie powinny trafić na linię sortowniczą.
  • Kontrola jakości strumienia odpadów i jego klasyfikacja do dalszego przetwarzania w procesie.
  • Utrzymanie czystości linii technologicznej wraz ze stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Staranność, dokładność, sprawność ruchowa.

Mile widziane

Naszym pracownikom oferujemy

  • Stawka wynagrodzenia od 28zł/h brutto.
  • Premia regulaminowa.
  • Premia motywacyjna.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych.
  • Pakiet socjalny – w tym abonament medyczny.
  • Miejsce pracy: Gdańsk.

Wykształcenie

  • Ponadpodstawowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji drogą mailową:
    bchojnowska@zut.com.pl lub aruchlicka@zut.com.pl

    pocztą:
    Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.
    80-180 Gdańsk,
    ul. Jabłoniowa 55

    faksem:
    58/322 15 76

    Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.