Opublikowano: b.d

Mechanik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa, konserwacja, nadzór, ocena stanu technicznego oraz zapobieganie awariom maszyn i urządzeń Zakładu Utylizacyjnego
  • Montaż i demontaż maszyn i urządzeń
  • Prace ślusarsko – spawalnicze

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość budowy, obsługi oraz konserwacji maszyn i urządzeń mechanicznych na liniach produkcyjnych itp.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Chęć nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu pracy

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych i/lub wózków widłowych
  • Znajomość napraw układów napędu hydraulicznego

Naszym pracownikom oferujemy

  • Stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie nowych uprawnień zawodowych
  • Bogaty pakiet socjalny – w tym szeroki pakiet medyczny
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Absolwentom oferujemy możliwość zdobycia realnego doświadczenia zawodowego

Wykształcenie

  • Wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne w zawodzie mechanik np.: maszyn i urządzeń, pojazdów samochodowych, urządzeń okrętowych (mile widziani absolwenci)

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji drogą mailową:
    bchojnowska@zut.com.pl lub aruchlicka@zut.com.pl

    pocztą:
    Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.
    80-180 Gdańsk,
    ul. Jabłoniowa 55

    faksem:
    58/322 15 76

    Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.