Zapraszamy na Pomorskie Eko Forum 2018!

Zapraszamy na Pomorskie Eko Forum 2018! Już 10 października odbędzie się III edycja Pomorskiego Eko Forum - największej w regionie debaty o ochronie środowiska. Zakład Utylizacyjny jest Partnerem Głównym tego ważnego i inspirującego dla całej branży wydarzenia.

Pomorskie Eko Forum to całodniowa konferencja będąca platformą wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy wszystkimi działającymi w sektorze ochrony środowiska na Pomorzu. To także doskonała okazja do wspólnej wymiany doświadczeń na temat gospodarki odpadami komunalnymi o obiegu zamkniętym, rozbudowy, modernizacji i eksploatacji RIPOK, a także na temat jakości powietrza, elektromobilności i gospodarki wodnej.

W tym roku program prelekcji został podzielony na trzy części: gospodarka wodno-ściekowa, jakość powietrza w gminie i nowoczesne myślenie o odpadach. – W tej edycji wydarzenia chcemy podzielić się z uczestnikami naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Opowiemy o dbałości o środowisko, dialogu społecznym i naszych pracownikach, bez których ZU nie mógłby funkcjonować  – zachęca Iwona Bolt, rzecznik prasowy Zakładu Utylizacyjnego.  Ponadto będzie można porozmawiać o nowopowstających na terenie ZU dwóch niezwykle ważnych inwestycjach – hermetycznej kompostowni oraz Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.

W przerwach pomiędzy wykładami będzie można porozmawiać z przedstawicielami sektora usług komunalnych, a także reprezentantami RDOŚ, WIOŚ, WFOŚ, RIPOK, inwestorami, projektantami, przedstawicielami świata nauki, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorcami oferującymi rozwiązania, usługi i technologie kluczowe w branży ochrony środowiska.

Pomorskie Eko Forum 2018 odbędzie się 10 października 2018 r. w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym AMBEREXPO w Gdańsku.

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji.

Udział w forum jest bezpłatny. Szczegóły i zapisy na stronie Eko Forum http://ekoforum.pomorskie.pl/

22365321_157989661461972_1015629941051251192_n