Zabawa mikołajkowa na Jasieniu

W miniona sobotę, 3 grudnia w restauracji Jasieńska Kawka Zakład Utylizacyjny wspólnie z Radą Dzielnicy zorganizował spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych mieszkańców Jasienia. Frekwencja była ogromna, a wśród wielu atrakcji każdy znalazł coś dla siebie.

„Zaangażowanie społeczne jest jednym z kluczowych elementów działalności Zakładu Utylizacyjnego, zwłaszcza w kontekście najbliższego sąsiedztwa, w którym znajduje się właśnie dzielnica Jasień – wyjaśnia Wojciech Głuszczak, Prezes Zarządu ZU.- Inicjatywy takie jak ta od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nie spoczywamy na laurach i organizujemy coraz to nowe atrakcje.”

Główną atrakcją spotkania był oczywiście Święty Mikołaj, ale jego wizytę poprzedziły różne atrakcje: malowanie twarzy, tworzenie przeróżnych kształtów z balonów, budowanie konstrukcji z klocków Bump oraz eko – chrupek czy stoisko do wykonywania przeróżnych ozdób świątecznych i kartek. Dużym zainteresowaniem cieszył się także występ teatrzyku dla dzieci. W inscenizacji o Świętym Mikołaju występowali aktorzy oraz piękne postacie kukiełkowe. Wspaniałe animatorki z fundacji Instytut Edukacji i Rozwoju “Bez Barier” dbały o to, aby nikt się nie nudził, a Święty Mikołaj nie tylko rozdawał prezenty, ale także bawił się i tańczył razem z dziećmi! Oprócz prezentów i wykonanych na stoisku ekologicznych ozdób choinkowych najmłodsi otrzymali także pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

Warto dodać, że ZU zadbał nawet o to, aby tego dnia prószył śnieg 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii i krótkiego filmiku🙂