Zabawa mikołajkowa na Jasieniu już za nami

Zdjęcie ze św. Mikołajem i nie tylko:), malowanie bombek i tworzenie ozdób choinkowych, zabawa przy muzyce to tylko wybrane atrakcje spotkania świątecznego zorganizowanego przez radę dzielnicy Jasień we współpracy z Zakładem Utylizacyjnym. Frekwencja i tym razem była ogromna, a wśród wielu atrakcji każdy znalazł coś dla siebie.

Spotkanie mikołajkowe jest organizowane już po raz drugi. Zeszłoroczna impreza, skierowana do najmłodszych mieszkańców Jasienia, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem . Ale Ci troszkę starsi też się nie nudzili. W ciepłej atmosferze nie zabrakło iście zimowej scenerii – dla naszych gości nawet padał śnieg:)

– Jako firma z najbliższego sąsiedztwa dzielnicy wspieramy wiele lokalnych inicjatyw. Chcemy angażować się w sprawy ważne, ale i przyjemne – mówi Monika Łapińska-Kopiejć z Zakładu Utylizacyjnego.

Na uczestników spotkania czekało wiele atrakcji. – Był oczywiście Mikołaj i drobne upominki dla każdego. Dzieci bawiły się przy muzyce, własnoręcznie tworzyły ozdoby choinkowe. Wielką popularnością cieszyła się też fotobudka – mówi Magdalena Nowicka z Rady Dzielnicy Jasień.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć:-)

Pozostałe zdjęcia do pobrania TUTAJ