Wyróżnieni w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2018”

Marzec zaczął się dla nas niezwykle miłym wydarzeniem. Podczas tegorocznej Gali Evening Pracodawców Pomorza, zostaliśmy wyróżnieni w konkursie na Pracodawcę Roku, w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających od 51 do 250 pracowników.

„Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. może poszczycić się osiągnięciami na bardzo wysokim poziomie. Działalność Państwa spółki jest dowodem na to, że można stworzyć silną firmę, która mimo licznych wyzwań umacnia się dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu wszystkich współpracowników. Jako laureaci odznaczyli się Państwo zarówno dobrymi wynikami ekonomicznymi, ale również stworzeniem przyjaznych warunków pracy oraz umiejętnością dostrzeżenia potencjału swoich współpracowników” – pisze w liście gratulacyjnym Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk. List oraz statuetka zostały przekazane na ręce Prezesa Zakładu Utylizacyjnego Michała Dzioby.

Gala Evening „Pracodawców Pomorza” jest dorocznym spotkaniem przedstawicieli biznesu, najwyższych władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury. Tegoroczne wydarzenie miało miejsce 1 marca 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni z otrzymanego wyróżnienia. Motywuje nas to do dalszej, ciężkiej pracy oraz pokazuje, że nasze starania są dostrzegane w świecie trójmiejskiego biznesu.

gala_88-kopia