Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Nowy Rok rozpoczynamy zwykle pełni sił, energii, świeżości, zapału do działania. To najlepszy moment by wprowadzić do codziennych obowiązków garść postanowień, które konsekwentnie będziemy realizować do grudnia. I właśnie z taką inspiracją do Państwa spieszymy.

Oto kalendarz 12 postanowień, który można zrobić samemu! Nie potrzebujemy dużego nakładu sił ani finansów, wystarczy wydrukować 14 kart w formacie A4, wieszak z pralni oraz dwie klamerki. Szczegółową instrukcję znajdziemy na pierwszej karcie.

Każdy miesiąc charakteryzuje się innym postanowieniem. Wszystkie mają zachęcić nas do minimalizowania ilości przedmiotów, którymi się otaczamy, co przekłada się na mniejsze zużycie odpadów. Marcowa karta zawiera również informacje na temat prawidłowej segregacji. Postępy zaznaczamy na czternastej, ostatniej karcie kalendarza.

Ostatnia strona, czyli 12 spełnionych postanowień to podsumowanie całego roku i naszych małych zwycięstw w systematycznym realizowaniu postanowień. Mam nadzieję, że nasz kalendarz nie tylko będzie odmierzał czas ale również zainspiruje Państwa do zmiany nawyków, co z pewnością przełoży się na jakość życia.

Kalendarz do pobrania pod linkiem poniżej:

kalendarz-postanowienia-do-wydruku