Święty Mikołaj odwiedził Jasień!

W minioną sobotę odbyła się III edycja zabawy mikołajkowej dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy Jasień, zorganizowana przez Radę Dzielnicy we współpracy z Zakładem Utylizacyjnym. Nie zabrakło typowo świątecznych atrakcji, jak również najważniejszego elementu imprezy – odwiedzin Świętego Mikołaja i prezentów! ?

Podczas świątecznego spotkania można było pomalować bombki i stworzyć ekologiczne ozdoby choinkowe. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko zdobienia pierniczków i – jak zawsze – malowania twarzy w przeróżne wzory. Dzieci wraz z rodzicami mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce, a także poczęstować się domowymi wypiekami. Frekwencja podobnie jak w poprzednich latach była ogromna.

– To sama przyjemność wspierać tego typu inicjatywy dla najmłodszych. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla nas największym uznaniem i nagrodą – mówi Monika Łapińska-Kopiejć z Zakładu Utylizacyjnego.

Organizatorzy postarali się nawet o to, aby podczas wydarzenia…padał śnieg! Główną gwiazdą imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który rozdawał dzieciom upominki i pozował do świątecznych zdjęć.

– Otrzymałam wiele podziękowań od rodziców, którzy byli zachwyceni proponowanymi atrakcjami i cieszyli się, że mogą wspólnie z dziećmi i sąsiadami spędzić miło czas – mówi Magdalena Nowicka z Rady Dzielnicy Jasień.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszych eko-mikołajek jak również galerii zdjęć, która oprócz fotografii robionych podczas wydarzenia zawiera również ujęcia z foto budki w wysokiej rozdzielczości.

Mikołajkowa galeria zdjęć:

Pozostałe zdjęcia do pobrania TUTAJ

Zdjęcia z FOTObudki do pobrania TUTAJ