Po spotkaniu z Radą Dzielnicy Zaspa – Młyniec

Za nami kolejne spotkanie z radą dzielnicy. Tym razem gościliśmy na sesji Rady Zaspy - Młyniec, której członkom przekrojowo zaprezentowaliśmy najważniejsze tematy dot. Zakładu Utylizacyjnego.

Radni – Mieszkańcy dzielnicy przyznali, że odczuwają uciążliwości zapachowe Zakładu jedynie pojawiając się w jego pobliżu. Jednakże problem, a także wdrażane rozwiązania bardzo ich interesowały, co potwierdziły liczne pytania w toku dyskusji. Rzecznik ZU, Cyprian Maciejewski, szeroko omawiał także założenia dla budowy spalarni odpadów w Szadółkach oraz usługi Zakładu dla mieszkańców: PSZOK, objazdową zbiórkę, specjalne stanowisko przed siedzibą.

W ramach cyklu spotkań z Radami Dzielnic Zakład otrzymał już zaproszenie na sesje od 9 z nich i kalendarz jest umawiany obecnie na luty 2017 r. Są to dzielnice bliższe (Chełm, Piecki – Migowo) i dalsze (Wyspa Sobieszewska, Przymorze Małe). Wszystkie Rady otrzymują przy okazji spotkania zaproszenie do wizytacji Zakładu i część z nich od razu deklaruje chęć skorzystania z niego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane (spotkaniem, wizytą) Rady do kontaktu z Działem Promocji naszej Spółki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

z-rady-dzielnicy-zaspa