Praca

Pracownik warsztatowy (mechanik)

Wykształcenie:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie mechanik np.: maszyn i urządzeń budowlanych, pojazdów samochodowych.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość budowy oraz obsługi maszyn budowlanych, pojazdów ciężarowych i urządzeń,
  • Mile widziana znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych w maszynach i pojazdach,
  • Chęć nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy, naprawa, konserwacja, nadzór, ocena stanu oraz zapobieganie awariom samochodów, maszyn i urządzeń,
  • Montaż i demontaż maszyn i urządzeń,
  • Prace ślusarskie,
  • Czyszczenie urządzeń.

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy,
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych
  • Pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,
  • Miejsce pracy: Gdańsk,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z zamieszczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. , w celu realizacji procesu rekrutacji”

drogą mailową: asleczka@zut.com.pl lub bchojnowska@zut.com.plalbo pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55  lub faksem pod nr:  58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.