Praca

Pracownik Kompostowni

Wykształcenie:

  • Wykształcenie zasadnie zawodowe lub średnie.

Wymagania:

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Chęć i zaangażowanie do wykonywania powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy z odpadami komunalnymi oraz umiejętność obsługi urządzeń typu – rozdrabniacz, przesiewacz.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obiektu kompostowni wraz z przyległymi placami,
  • Utrzymywanie w należytym stanie oraz czystości urządzeń i  infrastruktury kompostowni, oraz ich ubsługa,
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy,
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych,
  • Pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,
  • Miejsce pracy: Gdańsk,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z zamieszczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. , w celu realizacji procesu rekrutacji”

drogą mailową: asleczka@zut.com.pl lub bchojnowska@zut.com.pl albo pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55  lub faksem pod nr:  58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.