Praca

Mechanik i pomocnik mechanika – pracownik sortowni

Wykształcenie:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie mechanik np.: maszyn i urządzeń, pojazdów samochodowych, urządzeń okrętowych (mile widziani absolwenci)

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość budowy oraz obsługi maszyn i urządzeń oraz taśmociągów (wymaganie nie dotyczy absolwentów)
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, także w sobotę
  • Chęć nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1kV typu „E”,
  • Uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych i wózków widłowych,
  • Uprawnienia do spawania metodą 111 lub 135 lub 136,
  • Znajomość napraw układów napędu hydraulicznego.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa, konserwacja, nadzór, ocena stanu oraz zapobieganie awariom maszyn i urządzeń sortowni i kompostowni,
  • Montaż i demontaż maszyn i urządzeń,
  • Prace ślusarsko – spawalnicze,
  • Czyszczenie urządzeń

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy
  • pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych
  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,
  • miejsce pracy: Gdańsk,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z zamieszczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. , w celu realizacji procesu rekrutacji”

drogą mailową: zut@zut.com.pl   lub pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55  lub faksem pod nr:  58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.