Kilkaset osób odwiedziło nasze punkty informacyjno-edukacyjne

Mnóstwo dorosłych oraz dzieci skorzystało z trzech punktów informacyjno-edukacyjnych podczas Ekofestynu "Święto Południa Gdańska" na Ujeścisku.

Główne atrakcje zlokalizowano przy Szkole Podstawowej nr 12, a piękna pogoda skutecznie przyciągnęła całe rodziny. Przygotowane na terenie szkoły stoiska informacyjne i edukacyjne ZU cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem: mieszkańcy mogli skonsultować się ze specjalistami Zakładu oraz prezesem Spółki w zakresie ograniczania uciążliwości zapachowych, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dot. budowy spalarni odpadów. Z możliwości dłuższej rozmowy z ekspertami skorzystało ok. 40 osób. Z kolei na najmłodszych uczestników czekał quiz z nagrodami, sprawdzający wiedzę na temat właściwego segregowania odpadów.

Zakład Utylizacyjny regularnie uruchamia punkty informacyjne dla mieszkańców, kładąc szczególny nacisk na bliskie sąsiedztwo swojej siedziby. Niemniej, w przypadku pytań, wątpliwości nie ma konieczności wyczekiwania na dyżury. Zawsze warto się skontaktować z Zakładem, który udzieli informacji czy też zaprosi do zwiedzenia swojego terenu.

prezes-wg-w-punkcie-inf jg jacek-gburek-w-punkcie-informacyjnym jacek-gburek-w-punkcie-2