Festyn rodzinny na zakończenie wakacji

W minioną sobotę 24 sierpnia świętowaliśmy bardzo ważne, bo pierwsze, urodziny Rady Dzielnicy Orunia Górna. Pogoda była przepiękna, lato w pełni, okoliczności przyrody przy zbiorniku retencyjnym „Augustowska” zachwycały. A co najważniejsze, uśmiechnięci mieszkańcy przybyli tłumnie i bawili się świetnie.

Rada Dzielnicy Orunia Górna zapewniła mieszkańcom sporo atrakcji. Od kreatywnych warsztatów dla dzieci,  stoiska sportowego, muzyki na żywo, dmuchanych zamków, pysznego poczęstunku, po spektakl dla najmłodszych i ich rodziców, który można było podziwiać z widowni stworzonej z wygodnych leżaków. Doskonały koniec wakacji.

Jednym z ważnych punktów na mapie imprezy było stanowisko Zakładu. Koło fortuny, dzięki któremu każdy mógł sprawdzić się z wiedzy z zakresu właściwego postępowania z odpadami, czy „przypinkarka” cieszyły się niesłabnącą popularnością. Pytania nie były łatwe, ale nie zniechęcało to w żaden sposób uczestników festynu. Mamy nadzieję, że każdy swoją odpowiedź pamięta i podzieli się wiedzą z przyjaciółmi. Mamy też nadzieję,, że wykonane własnoręcznie przypinki długo cieszyć będą ich autorów. Punkt informacyjny ZU to też okazją do porozmawiania ze specjalistami zakładu o jego funkcjonowaniu, planach rozwoju czy usługach dedykowanych mieszkańcom. Cieszymy się z każdej rozmowy i opinii.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Orunia Górna za zaproszenie i życzymy by wszystkim wydarzeniom towarzyszyła taka pozytywna atmosfera.