Dzień na Żywo z Zakładem Utylizacyjnym

Dzień na Żywo to wspólna inicjatywa trójmiejskiej redakcji Gazety Wyborczej oraz naszej spółki. W ramach rozbudowanej, internetowej relacji (9 grudnia 2016 r.) zaprezentowaliśmy przekrojowo funkcjonowanie Zakładu, jego ważną rolę, wyzwania, a także przekazaliśmy sporo praktycznej wiedzy na temat segregowania.

– Nasza działalność jest niezwykle potrzebna i dla mieszkańców i dla ochrony środowiska. Jest przy tym jednak wielowątkowa i trudna do wyjaśnienia laikowi. “Dzień na Żywo” to bardzo dobre narzędzie do zakomunikowania zainteresowanym osobom, czym tak naprawdę jest nasz Zakład. Pokazaliśmy w pigułce w czym na co dzień mieszkańcom pomagamy, jak przeciwdziałamy uciążliwościom czy jakie są zależności między funkcjonowaniem naszej instalacji a postępowaniem gdańszczan z odpadami w swoich domach – wyjaśnia Wojciech Głuszczak, prezes miejskiej spółki.

Redakcja Gazety Wyborczej przez 2 dni gościła w Zakładzie na Szadółkach. Wspólnie z Działem Promocji spółki przygotowała merytoryczne informacje, filmy, relację foto oraz infografiki.

Zapis “Dnia na Żywo z Zakładem Utylizacyjnym” jest udostępniony tutaj – kliknij.

zrzut-ekranu-2016-12-09-o-16-28-12