Aktywne sąsiedztwo, czyli Gdańsk Południe na START.

Lubisz aktywnie spędzać czas i interesuje Cię uprawianie sportu z osobami, które mają tę samą pasję? A może chcesz poznać kogoś, z kim możesz regularnie trenować? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z poniższą informacją, obok której nie sposób przejść czy przebiec  obojętnie.

2 lipca 2018 ruszyła kolejna odsłona programu “Aktywne Sąsiedztwo”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz chcąc obudzić sportowego ducha zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu “Gdańsk Południe na START”. To projekt organizowany w południowych dzielnicach Gdańska oraz miejscowościach Kowale i Otomin przez Zakład Utylizacyjny wraz z doświadczonymi trenerami z PowerOn3city.

Głównym celem akcji jest stworzenie mieszkańcom możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w amatorskim wydaniu, ale pod okiem fachowców.
Projekt obejmuje cykl profesjonalnych, bezpłatnych treningów sportowo – rekreacyjnych realizowanych w otwartej formule FOR FUN zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Zajęcia są bezpłatne i do cotygodniowych treningów można dołączyć w każdej chwili i bez zapisów! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.

Harmonogram bezpłatnych treningów:
Środy:                 18:30 nordic walking – zajęcia aktywizujące.
Czwartki:            18:30 bieg dla grupy początkującej.
Soboty:                9:00 bieg dla grupy zaawansowanej.
Niedziele:            9:00 rower szosa / mtb
Aby być na bieżąco z informacjami o treningach i miejscach spotkań przed startem zachęcamy do polubienia profilu wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/gdanskpoludnienastart/
Można tam znaleźć wszelkie informacje, wymienić się zdjęciami, opiniami i umówić na wspólną aktywność.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego wypoczynku oraz propagowania zdrowego stylu życia. Zachęcamy do informowania sąsiadów, znajomych i przyjaciół o możliwości zorganizowanego poruszania się na świeżym powietrzu niedaleko od domu i pod czujnym okiem trenera. Aktywnie i po sąsiedzku.

 

#Gdanskpoludnienastart #GPnSTART