Opublikowano: 2024-05-08

Wystartuj z nami!

Wystartuj z nami!

Już 18 maja rusza pierwsza w historii Eko Sztafeta Rodzinna z ZUT. Będziemy czekać na Was przy zbiorniku Jasień od godziny 10. Koniecznie odwiedźcie nasz namiot i weźcie udział w konkursach z nagrodami.

Ekologia, uśmiech, świeże powietrze i ruch to nasze ulubione połączenie. Z takim zestawem ruszymy do Was w przyszłą sobotę po raz kolejny stając się Sponsorem i Partnerem cyklu imprez Biegowe Gran Prix Dzielnic Gdańska.

Na początek… Jasień

Pierwsza edycja tegorocznego cyklu odbędzie się w malowniczych okolicach zbiornika Jasień. Tradycyjnie w ramach imprezy rozegrane zostaną zawody biegowe dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych oraz Bieg Główny na pięć kilometrów dla dorosłych. Miło nam poinformować, że po raz pierwszy pojawi się także całkiem nowa atrakcja – Eko Sztafeta Rodzinna z ZUT!  

Impreza rozpocznie się o godzinie 10 .00 i potrwa do godziny 13.00. Atrakcji nie zabraknie, na wszystkich uczestników imprezy czekać będą konkursy i nagrody w naszym ZUT-owym namiocie. Koniecznie do nas zajrzyjcie i sprawdźcie co wiecie o właściwej segregacji odpadów a także sprawdźcie się w eko zabawach sportowych. Emocji nie zabraknie.

Sztafeta na start

Zapraszamy do zapisów 4 osobowe zespoły. Każdy z zawodników będzie miał do przebiegnięcia 400 metrowy odcinek. W każdej drużynie powinno znaleźć się dwoje dzieci w wieku od 7 do 12 lat oraz dwójka starszych biegaczy. UWAGA – podczas zapisów trzeba będzie wykazać się także wiedzą o segregacji odpadów! Zapisy pod linkiem.

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny rodzinne, a także złożone z kolegów i sąsiadów.

Już niebawem

Na kolejną edycję Eko Sztafety Rodzinnej z ZUT zapraszamy w pierwszy dzień wakacji 22 czerwca. Tym razem czekać będziemy z kolejnymi atrakcjami w dzielnicy Orunia Górna. Szczegóły już niebawem na naszym zakładowym profilu na FB.

Do zobaczenia na starcie!

Zobacz także