Praca

Specjalista ds. kompostowni

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie  wyższe (np. chemiczne, ochrona środowiska, inżynieria środowiska),
  • doświadczenie w branży gospodarowania odpadami ( preferowane nadzór nad procesem kompostowania lub fermentacji),
  • znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o odpadach oraz rozporządzeń wykonawczych dotyczących składowisk odpadów

Obowiązki:

  • nadzór nad instalacją przetwarzania opadów,
  • ciągła analiza i optymalizacja procesu kompostowania odpadów komunalnych,
  • współpraca z innymi działami Zakładu

Inne wymagania:

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • komunikatywność, systematyczność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • samodzielną, ciekawą, dającą możliwość rozwoju pracę,
  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,
  • miejsce pracy: Gdańsk.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133 poz. 883,
drogą mailową:  E-mail: zut@zut.com.pl
lub pocztą
Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55
lub faksem  pod nr:  58/322 15 76
Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.