Praca

Inspektor ds. energetyki

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe (preferowane w branży sanitarnej)
  • uprawnienia kwalifikacyjne „D” i „E” w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń gazowych (mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne „D” i „E” w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i energetycznych)
  • znajomość budowy i eksploatacji sieci gazowych
  • podstawowa znajomość budowy i obsługi urządzeń energetycznych instalacji elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych
  • doświadczenie w pracy przy systemie odgazowania składowisk lub w segmencie unieszkodliwiania biogazu – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • brak przeciwskazań do pracy na wolnym powietrzu i wysiłku fizycznego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w ruchu ciągłym, konserwacja, regulacja i koordynacja pracy instalacji związanej z odgazowaniem składowiska, w tym elektrowni biogazowej

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy
  • pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji
  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny
  • miejsce pracy: Gdańsk
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133 poz. 883,

drogą mailową: zut@zut.com.pl   lub pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55  lub faksem pod nr:  58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.